اقامتگاه پنج دری شیراز

شیراز، خیابان ۹ دی، شاهچراغ، روبروی پارکینگ عمومی شاهچراغ، داخل کوچه هفت پیچ دیدن بر روی نقشه
بدون امتیاز از 0 بررسی
0/5
100٪ مهمانان توصیه می کنند

اقامتگاه پنج دری شیراز از خانه های قدیمی ایرانی در شیراز است که در سال های اخیر با تغییر کاربری به اقامتگاهی زیبا و تماشایی تبدیل شده است.

وسعت این اقامتگاه سنتی ۷۲۰ متر مربع است و قدمتی ۱۲۰ ساله دارد که آن را به اواخر دوران قاجار بر می گرداند. این خانه قدیم سال های بسیاری را متروک و خالی از سکنه بود تا این که در سال های اخیر تحت بازسازی و مرمت قرار گرفت و پس از سه سال فعالیت در راستای ترمیم خانه، نهایتا در آب و هوای دلفریب اسفند ماه و اواخر سال ۱۳۹۶ این خانه سنتی با عنوان اقامتگاه سنتی پنج دری فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

قدمت اقامتگاه سنتی پنج دری شیراز را به اواخر قاجار نسبت می دهند و به همین دلیل می توان در بیشتر فضاهای اقامتگاه آثاری از دوران قاجار مانند آینه کاری ها را دید.

تلفن تماس : 91031931-021

این اقامتگاه سنتی با اینکه خدمات و امکانات فراوانی دارد اما نقاط ضعفی هم دارد که برترینشان نبود پارکینگ است. اقامتگاه پنج دری نه تنها پارکینگ ندارد بلکه امکان پارک در داخل وچه هتل هم بسیار دشوار خواهد بود اما میهمانان نگرانی به دل راه ندهند زیرا در خیابان های اطراف هتل پارکینگ عمومی قرار دارد و میهمانان دارای اتومبیل می توانند خودروی خود را در این پارکینگ پارک کنند.

در اتاق‌های اقامتگاه سنتی پنج دری امکانات و خدمات مختلفی قرار داده شده تا اقامت مهمانان در این خانه سنتی دلپذیرتر باشد. تمامی اتاق های اقامتگاه سنتی پنج دری دارای سیستمم تهویه مطبوع بوده و دارای سیستم گرمایش و سرمایش هستند.

در تمامی اتاق‌های اقامتگاه سنتی پنج دری شیراز امکانات مختلفی مانند دراور، یخچال، تلویزیون با شبکه پخش فیلم، مینی بار و لوازم بهداشتی قرار داده شده است. خدمات صبحانه در اتاق نیز در اقامتگاه سنتی پنج دری شیراز ارائه می شود. بد نیست بدانید که میهمانان این اقامتگاه در داخل اتاق و لابی هتل امکان اتصال به اینترنت رایگان هتل را خواهند داشت.


فاصله تا مسجد نصیر الملک: ۱.۸ کیلومتر

فاصله تا بازار و حمام وکیل: ۲.۴ کیلومتر

فاصله تا سرای مشیر: ۱.۸ کیلومتر

فاصله تا خانه زینت الملوک: ۱.۹ کیلومتر

فاصله تا آرامگاه سیبویه: ۰.۶ کیلومتر

فاصله تا سعدیه: ۷.۷ کیلومتر

فاصله تا حافظیه: ۳.۶ کیلومتر


آدرس اینستاگرام :

https://instagram.com/mahaniom_official


تلفن تماس : 91031931-021

اینترنت - وای فای
سرمایش و گرمایش مرکزی
تلفن سانترال
تهویه مطبوع
کافی شاپ
پذیرش 24 ساعته

تاریخ ورود 02:00 pm
تاریخ خروج 12:00 pm
میانگین 0 تومان/ شب

مالک

Mahan

عضویت از 1403

اطلاعات تماس

ایمیل

info@mahaniom.com

تلفن

021-91031931

فکس

09152480667